Μηχανολόγος Μηχανικός για Τμήμα Μηχανολογικού Εξοπλισμού

Ο Όμιλος ΑΒΑΞ, αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό για το Τμήμα του Μηχανολογικού Εξοπλισμού

Αρμοδιότητες:

  • Έρευνα αγορές μηχανημάτων και ανταλλακτικών
  • Σύνταξη συγκριτικών πινάκων υλικών και ανταλλακτικών
  • Σύνταξη αναφορών και συλλογή δικαιολογητικών του κάθε έργου
  • Αξιολόγηση Προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ
  • Μεταπτυχιακές σπουδές θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Προϋπηρεσία 1- 5 ετών κατά προτίμηση σε εργοτάξιο
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Auto Cad, Office, ERP)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη Γραπτή και Προφορική επικοινωνία
  • Οργανωτική και Κριτική Ικανότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Η Εταιρία προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ομαδικό Ασφαλιστήριο υγείας.