Υπάλληλος Tμήματος Προσωπικού

Ο Όμιλος ΑΒΑΞ, αναζητά Υπάλληλο για το Τμήμα Προσωπικού & Μισθοδοσίας για τα κεντρικά γραφεία

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή και καταχώρηση στοιχείων απασχόλησης (παρουσιολόγια με όλα τα συνοδευτικά δικαιολογητικά συμπεριλαμβανομένων όλων των τύπων αδειών)
  • Διαχείριση αδειών και ασθενειών
  • Διαχείριση αρχείων εργαζομένων
  • Συμμετοχή στην διεκπεραίωση διαδικασιών Τμήματος Προσωπικού

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΤΕΙ/ ΙΕΚ – κατεύθυνση διοίκηση επιχειρήσεων, HR, λογιστική)
  • Γνώση Η/Υ, Ms Office (Excel – Word – Outlook)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Ευχέρεια στον γραπτό και προφορικό λόγο
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ικανότητα επικοινωνίας και εργασίας σε συνθήκες πίεσης χρόνου για την τήρηση αυστηρών προθεσμιών
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε Τμήμα Προσωπικού και εμπειρία σε αντίστοιχο γνωστικό αντικείμενο, θα θεωρηθεί προτιμητέο προσόν.
  • Γνώση του προγράμματος Scan HRMS της Epsilonet

Η Εταιρία προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ομαδικό Ασφαλιστήριο υγείας.